do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Quick Kush - nasiona marihuany od Dinafem Seeds - 3045

Dostępność: brak towaru
Cena: 45,00 zł 45.00
Ilość opakowań sztuk
nasiona marihuany dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3044
Ocena: nasiona marihuany nasiona marihuany nasiona marihuany nasiona marihuany nasiona marihuany 5
Producent nasion konopi: Dinafem Seeds

Opis

Nasiona marihuany Quick Kush

Quick Kush od Dinafem Seeds to dominujące w Indyce feminizowane nasiona marihuany.

Pochodzą z krzyżówki elitarnego klonu OG Kush i samca OG Kush Auto. Zespół hodowców w Dinafem Seeds miał genialny pomysł stworzenia szybkiej wersji najbardziej znanej Indiki na świecie: OG Kush. I dokładnie to zrobili. Ich doświadczenie i wiedza pozwoliły zredukować kwitnienie do 49-56 dni, zachowując jednocześnie zadziwiające cechy i wyjątkową jakość oryginalnej rośliny. Zgodnie ze swoimi kalifornijskimi korzeniami, ma wspaniały zapach oliwy i cytryny, któremu towarzyszy oszałamiający efekt wynikający z wysokiego poziomu THC. Teraz możesz wyhodować prawdziwą kalifornijską hybrydę w rekordowym czasie!

Quick Kush zamienia się w smukłe i jednorodne rośliny z licznymi gęstymi i żywicznymi pąkami, które siedzą na wielu wydłużonych gałęziach. Spodziewaj się zebrać niewiarygodnie piękne rośliny, które mogą być wykorzystane do celów ozdobnych. Jakość produktu końcowego jest godna najlepszego szczepu Cali, a jej zdolność produkcyjna łatwo konkuruje z OG Kush: do 500 g / m2 w pomieszczeniach i 1 kg / roślina na zewnątrz.

Dzięki jej szybkiemu kwitnieniu i niesamowitej odporności, Quick Kush jest łatwy w uprawie. Hodowcy zawsze będą uzyskiwać wyniki najwyższej jakości w mgnieniu oka. Mimo że preferuje ciepły, suchy klimat, może wytrzymać trochę zimna i wilgoci. Na szczęście dla Quick Kush, jej krótki okres kwitnienia znacznie zmniejsza istniejące ryzyko związane z klimatem podczas uprawy na zewnątrz. Standardowy system karmienia i pojenia wystarczy, aby szybko wyprodukowała wiele pięknych i twardych pąków na całym swoim ciele. Najlepszy czas na zbiory będzie wahał się od połowy września do połowy października, w zależności od obszaru półkuli północnej, w której żyjemy. Takie szybkie kwitnienie tak szybko pomaga również zmniejszyć wszelkie dodatkowe ryzyko wynikające z przedłużonej ekspozycji roślin na zewnątrz (kradzieże , wścibscy sąsiedzi ...). W pomieszczeniach, opłacalność jest znacznie zwiększona, do 20%, co oznacza, że można uzyskać 1,5 uprawy w każdym sezonie.

Quick Kush prezentuje wyjątkowe smaki i aromaty: mieszankę oleju i cytryny owiniętą przez płomień zadymionych nietoperzy. Ze względu na wysoki poziom THC zapewnia silny szum mózgowy, z którym nie każdy może sobie poradzić.

Dane techniczne nasiona marihuany Quick Kush od Dinafem Seeds

 • Feminizowane.
 • Typ: 75% Indica / 25% Sativa
 • Genetyka: OG Kush x OG Kush Auto
 • Kwitnienie indoor: 49-56 dni
 • Zbiory outdoor: w połowie września
 • Wydajność indoor: do 500 g / m2
 • Wydajność outdoor: do 1000 g / roślinę
 • Wysokość outdoor: Do 3 m
 • THC: 18-25%
 • CBD: do 0,1%
 • Współczynnik THC / CBD: 250: 1

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Przewaga Indica
Przeznaczenie Indoor & Outdoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl