do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

5'S - Nasiona marihuany od CANNOPIA - 3401

Dostępność: brak towaru
Cena: 86,00 zł 86.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3400
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 0
Producent nasion konopi: CANNOPIA

Opis

nasiona marihuany od 5'S

Słodki, ale niezbyt owocowy smak, z nutami kadzidła przypominającymi słodki smak klasycznego Skunk, z kwasowym wykończeniem, które pobudza pięć zmysłów. Na zewnątrz jest najszybszy i dostosowuje się zarówno do bardziej wilgotnych klimatów (indyjski rodzic), jak i do suchych lub suchych środowisk (Afganistan).

GENETYKA

Skunk, Haze, Afghani, Pakistani, Indie.
20% SATIVA / 80% INDICA

BLOOM

Wewnątrz: 58 dni.
Na zewnątrz: można go zbierać od ostatniego tygodnia września, chociaż jego optymalne dojrzewanie odbywa się między 1 a 3 października na półkuli północnej.

PRODUKCJA

Wysoki Od 2 do 3 metrów na zewnątrz. Można go oszacować na 400 gr x m2 w pomieszczeniu, z wiarygodnym i przewidywalnym wynikiem regularnych okazów o średniej wielkości, średnio od 1 do 2 metrów, co zostanie uzyskane również w normalnych warunkach ogrodnictwa miejskiego na zewnątrz.

UPRAWA

Jak każda dobra genetyka afgańsko-pakistańska, wymaga odpowiedniego drenażu, ponieważ jest rośliną, która potrzebuje mało wody (jest wrażliwa na stres wodny). Dlatego konieczne jest monitorowanie, czy podłoże dobrze schnie między nawadnianiem a nawadnianiem, aby uniknąć problemów związanych z nadmierną wilgotnością. W celu uzyskania doskonałego rezultatu zalecamy stosowanie obfitej perlitu, ekspandowanej gliny lub skały wulkanicznej w mieszance podłoża. Odmiana, która dostosuje się jak palec serdeczny do krajobrazu suchego ogrodu, krajobrazu wulkanicznego lub słonecznego tarasu miejskiego.

Feminizowane
Geny: 80% Indica / 20% Sativa
Uprawa: Indoors / outdoors
Kwitnienie indoor: 58 dni
Zbiory outdoor: późny wrzesień / wczesny październik
THC: 5%
CBD: 11%

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Medyczne CBD
Typ Przewaga Indica
Przeznaczenie Indoor & Outdoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl