do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Amnesia Lemon - Nasiona marihuany od Barney's Farm - 1055

Dostępność: duża ilość nasion
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 35,70 zł 42,00 zł 35.70
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 1054
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 4.38
Producent nasion konopi: Barney's Farm

Opis

nasiona marihuany od Amnesia Lemon

Amnesia Lemon od Barney's Farm to feminizowane nasiona konopi 

Powstały te feminizowane nasiona marihuany z połączenia najlepszego szczepu Amnesia Haze z legendarnym Lemon Skunk. Ta odmiana auto odziedziczyła wszystkie najważniejsze cechy po swoich rodzicach. Poziomy THC tej rośliny są bardzo wysokie i oscylują na poziomie 21%. Jest to dominująca Sativa, która nie rośnie zbyt wysoka 100-110 cm. Przy tym jest w stanie wyprodukować plon 550 g/m2 w zaledwie 60-65 dni kwitnienia. Posiada gęstą strukturę i jest cała obsypana krystaliczną żywicą przez co wydziela bardzo silny zapach cytrusów przyprawionych delikatną nutką dębowej beczki. Na pewno będziecie musieli użyć filtra węglowego. W 2007 roku otrzymała nagrodę Najlepszej Sativa na High Times Cannabis Cup. Auto Amnesia Lemon jest bardzo aromatyczną wariacją z silnymi nutami ostrej cytryny połączonej z kwaśnymi smakami. Jej działanie to silne pobudzenie, euforia i psychoaktywne efekty.

Uprawa, a nawet samo kiełkowanie nasion konopi jest nielegalne na terenie Polski i zakazane karą pozbawienia wolności. Handel, jak i samo posiadanie nasion konopi jest w Polsce całkowicie legalne i dozwolone przez prawo. Nasiona konopi nie zawierają żadnych substancji psychoaktywnych i nie mają żadnych właściwości narkotycznych.

Amnesia Lemon od Barney's Farm

Wypuszczając na rynek tę mieszankę, firma Barney's Farm udowodniła, że potrafi sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów. Połączona z Amnesia Lemon odmiana Skunk auto dowodzi pasji twórców do wynajdowania nowych gatunków. Choć pod względem genotypu widoczna jest dominacja sativa indoor (60%), to ziarna nadają się do przechowywania także pod naturalnym słońcem.

Małe rozmiary ziaren auto Amnesia Lemon sprawiają, że łatwo można znaleźć odpowiednie miejsce do ich gromadzenia. Dzięki tej odmianie kolekcjoner ma uproszczone zadanie, ponieważ jest ona dostępna w wersji feminizowanej i automatycznej. To znaczy, że da się ją łatwo przechowywać przy jednakowym natężeniu oświetlenia i bez potrzeby oddzielania żeńskich osobników od męskich. Biorąc pod uwagę ten szczep, należy pamiętać, że w Polsce zabroniono uprawy marihuany, a kupno jest możliwe wyłącznie z myślą o kolekcjonowaniu i w celach zachowania gatunku.

Dane techniczne nasiona konopi Amnesia Lemon od Barney's Farm w wersji auto.

  • Typ: Feminizowane nasiona
  • Genotyp: 60% Sativa / 40% Indica
  • Genetyka: Amnesia Haze x Lemon Skunk
  • Czas kwitnienia: 60-65 dni
  • Wysokość: 100-110 cm
  • Plon: Duży (Indoor 500 g/m2)
  • Zawartość THC: 21%

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Przewaga Sativa
Przeznaczenie Indoor

Opinie o produkcie (1)

20 grudnia 2021

zajebista hybryda na aktywne wieczory!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl