do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Berryhaze - Nasiona marihuany od CANNOPIA - 3402

Dostępność: brak towaru
Cena: 86,00 zł 86.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3401
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5
Producent nasion konopi: CANNOPIA

Opis

nasiona marihuany od Berryhaze

Specjalna i odmienna odmiana, dalekie od bardziej „komercyjnych” kryteriów, co czyni ją atrakcyjną dla doświadczonych hodowców poszukujących mniej konwencjonalnej genetyki. Wyróżnia się także słodkim smakiem czerwonych jagód i innych przysmaków z lasu (jeżyny, porzeczki itp.).

GENETYKA

BLUEBERRY X G13
50% SATIVA / 50% INDICA

BLOOM

Kryty: 60 dni.
Na zewnątrz: początek października; pierwszy tydzień tego miesiąca jest optymalny do zbioru na półkuli północnej.

PRODUKCJA

Średnio-wysoki. W pomieszczeniach można oszacować produkcję 350 g. na m2 (lub więcej, w zależności od systemu uprawy). Na zewnątrz może osiągnąć 2-3 metry w zależności od warunków na danym obszarze, chociaż zwykle przyjmuje przybliżoną wielkość osoby dorosłej w normalnych warunkach uprawy do ogrodnictwa miejskiego (w doniczce, na tarasie lub balkonie).

UPRAWA

Wskazane jest kontrolowanie nadmiaru składników odżywczych, aby uniknąć stresu dla rośliny, ponieważ genetyka Blueberry jest znana ze swojej naturalnej skłonności do stresu z powodu ekstremalnych temperatur lub warunków nawożenia. Przypadki te mogą wykazywać szczególny rozwój, ze zmianami odcienia zabarwienia podczas dojrzewania (odcienie niebieskawe i fioletowe) lub odosobnionym pojawieniem się okolicznościowych hermafrodytyzmów (niektóre kwiaty męskie, które samozapylają sąsiednie kwiaty tej samej lub innej rośliny, powodując pojawienie się samozapylonych nasion w pewnych warunkach stresowych).

Feminizowane
Geny: 50% Indica / 50% Sativa
Uprawa: Indoors / outdoors
Kwitnienie indoor: 60 dni
Zbiory outdoor: wczesny październik
THC: 17%
CBD: 1,8%

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Sativa 50% Indica 50%
Przeznaczenie Indoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl