do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Blue Medi Kush - Nasiona marihuany od SPLIFF SEEDS - 3522

Dostępność: brak towaru
Cena: 96,00 zł 96.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3521
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 0
Producent nasion konopi: SPLIFF SEEDS

Opis

nasiona marihuany od Blue Medi Kush

Blue Medi Kush Nasiona Rodzaju Żeńskiego

60 procentowa Indica. Genotyp: California Sour X OG Kush X Afghan Kush. Kwiecisty aromat mięty typowy dla Black Hasj. Fantastyczny smak owoców (winogrona) oraz męty. Doskonała roślina lecząca wiele dolegliwości. Długotrwałe poczucie odurzenia. Potencjalny poziom THC ma wartość wysoką.

Ten smakowity okaz (zawierający geny California Sour x OG Kush) sprowadziliśmy z Kalifornii z placówki wydającej marihuanę w celach medycznych. Odkryliśmy, że smak i zapach tej odmiany jest wprost powalający. Jednak struktura pączków była zbyt puszysta. Użyliśmy więc zaufanego Afghan (Afghan Kush, jeden z przodków OG Kush) aby spróbować wytworzyć hybrydę z węższymi, większymi pączkami. Chcieliśmy jednak zachować ten smak i aromat. Delikatna hodowla przez kilka generacji pozwoliła ustabilizować cechy rośliny i otrzymaliśmy wspaniałą hybrydę. Następnie dalej dokonywaliśmy selekcji. Jako ojca postanowiliśmy użyć pięknej odmiany niebieskiej o lekko purpurowym zabarwieniu. Ta odmiana również ma doskonały smak i aromat. Matką została roślina o wielkich pączkach z dużymi ilościami żywicy. Wynikiem tej krzyżówki Sativa/Indica jest odmiana nazwana Blue Medi Kush. Jest to hybryda sativa/indica w każdym znaczeniu tego słowa. Struktura, wielkość oraz czas kwitnienia pozostały jej po Indica. Smak i odurzenie są natomiast cechami Sativa.

Jest to odmiana kwitnąca niezwykle szybko, po 7 do 8 tygodniach. Wysokośc można ograniczyć do 0.40-0.70 cm. 1 na 4 roślin z niej powstałych może mieć piękne niebiesko purpurowe odcienie w późnych fazach kwitnienia. Na początku kwitnienia wyglądać może mizernie, jednak w ciągu dwóch tygodni wypuści duże i piękne pączki. Zapewnia bardzo dobre zbiory i jest całkowicie przystosowana do palenia. Jest świetną rośliną medyczną jeżeli chodzi o leczenie depresji powojennej, zwalczanie stresu czy niepokoju. Dodatkowo pomaga stymulować apetyt.

Zapach jest kwiecisty, miętowy i nadal przywodzi na myśl Black Hash. Smak jest wspaniały dla podniebienia, mocno owocowy z nutą winogron (dojrzałego wina) oraz miętowym posmakiem. Zapewnia długotrwałe i euforyczne poczucie odurzenia. Właściwości medyczne : leczenie niepokoju, stresu, bólów ogólnych, depresji i stymulacja apetytu.

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa
Krzyż: California Sour x OG Kush x Afghan Kush
Kwitnienie indoor: 49-56 dni
Plon indoor: 350-450 g/m2
Wysokość indoor: 40-70 cm
Okres zbiorów outdoor: wrzesień 
Plon outdoor: 115-140 g/ roślinę
Wysokość outdoor: 1,8-2,5 m
THC Wysoki

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Przewaga Indica
Przeznaczenie Indoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl