do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Dutch Blue Automatic - Nasiona marihuany od SPLIFF SEEDS - 3528

Dostępność: brak towaru
Cena: 72,00 zł 72.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3527
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 0
Producent nasion konopi: SPLIFF SEEDS

Opis

nasiona marihuany od Dutch Blue Automatic

Dutch Blue Automatic Nasiona Feminizowane

60% Indica. Genotyp : Dutch Automatic x Blueberry x NL Special. Owocowy, lekko ziemisty aromat i posmak. Roślina wysoko odporna na użyźnianie. Odporna na typowe choroby oraz pleśń. Posiada jeden główny pączek. Różnorodność ukwiecenia. Czas od zasadzenia do zbiorów wynosi od 10 do 11 tygodni. Daje silny efekt odurzający. Potencjalny poziom THC waha się od niskiego do średniego.

Dutch Automatic, Blue Berry oraz Northern Lights Special zostały wykorzystane w celu uzyskania odmiany Dutch Blue Automatic. Jest to odmiana kwitnąca automatycznie z zadowalającym poziomem THC. Przy idealnych warunkach wzrostu, liście zmieniają kolor na niebieski. Efekt taki można również otrzymać poprzez hodowanie na zewnątrz po jednej lub dwóch mroźnych nocach.. Z uwagi na pochodzenie od Ruderialis (odmiana syberyjska), roślina jest doskonale przystosowana do hodowania na zewnątrz w północnych szerokościach geograficznych. Dutch Blue Automatic wytworzy jeden główny pączek i prawdopodobnie nie będzie miała żadnych gałązek bocznych, więc jest idealna do SOG. Dutch Blue automatic jest bardzo tolerancyjna w przypadku nadmiernego lub niewystarczającego nawożenia. Najważniejszą cechą jest jednak jej odporność na choroby oraz pleśń. Jest idealna dla początkujących hodowców.

Dutch Blue Automatic ma owocowy, lekko ziemisty aromat i posmak, a dzięki zawartości Blue Berry ma silne właściwości odurzające.

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa
Krzyż: Dutch Automatic x Blueberry x Northern Light Special
Kwitnienie indoor: 10-11 tyg.
Plon indoor: 15-35 g / roślinę
Wysokość indoor: 40-75 cm
Okres zbiorów outdoor: sierpień / wrzesień
THC Wysoki

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Automatyczne
Typ Przewaga Indica
Przeznaczenie Indoor & Outdoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl