do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Jamaican Green Gold - Nasiona marihuany od CANNOPIA - 3408

Dostępność: brak towaru
Cena: 86,00 zł 86.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3407
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5
Producent nasion konopi: CANNOPIA

Opis

nasiona marihuany od Jamaican Green Gold

Hybryda o silnych właściwościach terapeutycznych dzięki stosunkowi 1: 2 THC / CBD

Dominujący rodzic (JAM) ma historię, której nie mogliśmy wymyślić, ponieważ rzeczywistość zawsze przewyższa fikcję: pochodząca z unikalnej jamajskiej odmiany Cannopia, jest to oryginalny gatunek z północnej wyspy Karaibów uzyskany podczas podróży przez jedną z nasi „hodowcy” w podmiejskim obszarze Kingston, w otoczeniu słynnego sanktuarium Rastafari, w którym ten cud genetyczny powstał od pokoleń selekcji. Nasz jamajski jest odmianą o unikalnych cechach, których nie ma w pozostałej genetyki wyspy, bardziej typowej dla południowego lub górzystego centrum (Góry Błękitne). W połączeniu z hybrydą klasycznej holenderskiej wdowy i mgły uzyskuje się tę bardzo żywiczną odmianę o intensywnym smaku i uspokajającym, relaksującym działaniu.

GENETYKA

JAMAICANA X WIDOW / HAZE
60% SATIVA / 40% INDICA

BLOOM

Kryty: 65 dni.
Na zewnątrz: od połowy do końca października w celu pełnego dojrzewania, w zależności od klimatu, szerokości geograficznej i warunków środowiska.

PRODUKCJA

Wysoki 2 do 3 metrów na zewnątrz; wydajność do 400 g x m2 można oszacować w pomieszczeniu, z wiarygodnym i przewidywalnym wynikiem regularnych okazów (średnio od 1 do 2 metrów), który zostanie również uzyskany w normalnych warunkach miejskiego ogrodnictwa na zewnątrz.

UPRAWA

Dzięki doskonałemu wigorowi hybrydowemu jest to odmiana, która toleruje wysokie temperatury i jest odporna na stres wodny, a także na niepogodę na zewnątrz. Ponieważ utrzymuje niski odsetek liści w stosunku do kwiatów, a gałąź pozioma jest bardzo dobrze dopasowana do wzrostu pionowego, zalecamy dobre przycinanie dolnego obszaru, aby zwiększyć wzrost górnej części i uzyskać dodatkowe tuczenie ogona.

Feminizowane
Geny: 40% Indica / 60% Sativa
Krzyżówka: Jamaican x Widow x Haze
Uprawa: Indoors / outdoors
Kwitnienie indoor: 65 dni
Zbiory outdoor:  połowa/koniec października
THC: 4%
CBD: 8%

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Medyczne CBD
Typ Przewaga Sativa
Przeznaczenie Indoor & Outdoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl