do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Ketama - Nasiona marihuany od World of Seeds - 1163

Dostępność: duża ilość nasion
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 80,00 zł 80.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 1162
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5
Producent nasion konopi: World of Seeds

Opis

nasiona marihuany od Ketama

Ketama to region na północy Maroko, skąd pochodzi ta czysta indica. Była aklimatyzowana do naszych warunków od lat '90. Region, w którym rosła jest ciężki, suchy, jest mało wody i składników odżywczych dlatego rośliny nie są wymagające. Odmiana uprawiana w Maroko na hasz produkuje bardzo dużo żywicy. Jest odporna i outdoor produkuje do 500g/roślinę, indoor 300g/m2. Ma narkotyczne działanie.

Nazwa tej odmiany wywodzi się wprost od jednej z marokańskich krain znajdujących się na północy kraju – właśnie stamtąd po raz pierwszy zostały pozyskane te nasiona konopi. Z uwagi na fakt, że na przywołanym obszarze panują trudne, suche warunki, ziarna z serii Katama są w stanie dostosować się do różnych wymagań. Proponowane pestki pochodzą od marki World Of Seeds, której szczepy słyną z dobrej stabilności genetycznej i zróżnicowanych parametrów.

Charakterystyka i marokańskie pochodzenie szczepu Katama

Zlokalizowany na północy Maroka region, na którego terenie odbywa się uprawa konopi, należy do największych na świecie obszarów pod względem wytwarzanej liczby ziaren. Samo miasto Katama jest stosunkowo niewielkie i ma charakter rolniczy, jednak na polach próżno szukać zbóż czy warzyw. Pozyskuje się stąd ogromne ilości nasion, które następnie w dużej mierze trafiają na europejski, w tym polski, rynek. Wśród nich znajduje się również prezentowany gatunek o identycznej nazwie jak miejscowość jego pochodzenia.

Na asortyment obejmujący Ketama seeds składają się m.in. nasiona feminizowane, wśród których znajdują się wyłącznie osobniki żeńskie. Brak męskich oznacza, że znika konieczność ich usuwania z kolekcji, co ma szczególnie istotne znaczenie dla osób początkujących. Ta odmiana może się również pochwalić m.in. stosunkowo wysoką zawartością THC przy niskim stężeniu CBD.

Informacje prawne na temat posiadania nasion marihuany

Podczas składania zamówień w naszym sklepie należy pamiętać, że sprzedajemy wyłącznie produkty legalne i dopuszczone do obrotu gospodarczego. Dostarczamy ziarna marihuany pozbawione psychoaktywnych właściwości z uwagi na brak w ich składzie tetrahydrokannabinolu, który ma właśnie takie działanie. O ile samo posiadanie nasion konopi jest w pełni zgodne z prawem, o tyle już hodowla na dowolnym jej etapie podlega sankcjom karnym, w tym pozbawienia wolności nawet na kilka lat. Dotyczy to roślin Ketama na każdym stadium rozwoju, również w trakcie kiełkowania. Warto pamiętać, że w Polsce zabrania się także produkcji haszyszu.

Rodzaj - Indoor
Miesiąc zbioru - Połowa Października
Genotyp - 100% Indica
Geny - Chefchaouen x Ketama
Zawartość THC - 15-20%
Wysokość - Niskie (do 80cm) Średnie (do 130cm)
Czas kwitnienia - 7 - 9 tygodni
Płon - Średni (do 400g/m2 Indoor)

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Przewaga Indica
Przeznaczenie Indoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl