do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Moon Walker Kush - Nasiona marihuany od SPLIFF SEEDS - 3537

Dostępność: brak towaru
Cena: 96,00 zł 96.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3536
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 0
Producent nasion konopi: SPLIFF SEEDS

Opis

nasiona marihuany od Moon Walker Kush

Indica dominant. Blue Medi Kush x Skywalker OG. Zapewniający duże zbiory, szybko kwitnący szczep o silnym działaniu narkotycznym. Intensywny smak i zapach charakterystyczny dla kush z nutami cytrusów.

Naszym celem było stworzenie wytrzymałej hybrydy do uprawy domowej o elitarnej mocy popularnej odmiany Skywalker O.G.. Rezultatem jest wyjątkowa odmiana kush pochodząca z klonów Skywalker O.G. (Ron’s Cut) i pyłku Blue Medi Kush.

Uprawiając Moonwalker Kush otrzymujemy niskie, przysadziste krzewy, które dają o wiele większy plon od większości innych odmian kush.

Moon Walker Kush jest gotowa po 9 tygodniach kwitnienia i osiąga wysokość około 80-90 cm, wyrasta w formie jednej łodygi głównej z silnymi bocznymi gałęziami, które będą wymagały późniejszego podparcia.Ta wyjątkowo wonna odmiana znacznie się rozrasta podczas kwitnienia i tworzy ścisłe pęki przy każdym węźle. Liście są krótkie i szerokie z metalicznym blaskiem, co stanowi charakterystyczne cechy kalifornijskiej odmiany Kush.

Miłośnicy Kush rozpoznają jej kalifornijską odmianę po wilgotnym, cytrynowym, charakterystycznym dla kush posmaku, który utrzymuje się na ustach po inhalacji. Niezwykle silny stan euforii zaczyna się w umyśle i przechodzi w uspokajające, narkotyczne rozluźnienie ciała. Moon Walker Kush zawiera wyjątkowo duże ilości THC, dlatego zaleca się stosowanie wieczorem. Bez wątpienia poczujesz, że Moc jest z tobą!

Genotyp: dominująca Indica 
Krzyż: Blue Medi Kush x Skywalker OG
Kwitnienie indoor: 8-9 tyg.
Plon indoor: 450-550 gr/m²
Wysokość indoor: 80-100cm
Okres zbiorów outdoor: listopad
Plon outdoor: 650 g / roślinę
Wysokość outdoor: 1,5-1,75 m

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Przewaga Indica
Przeznaczenie Indoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl