do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

5 najszybszych odmian nasion marihuany typu Autoflowering na Outdoor

Chcesz zacząć hodować swoje roślinki i cieszyć się z obfitych plonów? Zapoznaj się z najszybszymi nasionami, idealnymi na outdoor! To prawdziwe mistrzynie szybkości, dzięki którym zbierzesz plony bardzo szybko i będziesz mógł się cieszyć z pierwszych sukcesów.

 

Auto Little Monster 

To nasiona marihuany outdoor, która charakteryzuje się bardzo szybkim okresem kwitnienia. Te plony zbierzesz w około 70 dni! Połączenie Lowryder x Dinadem # 1x Diesel to wspaniałe zestawienie bardzo dobrych szczepów, gwarantujących intensywnie pachnące żywicą topy. Ich smak jest słodki, przywodząc na myśl cytrusową nutę. Odmiana tych nasion ma zaskakującą moc, a także jest łatwa w uprawie – co ucieszy początkujących growerów! Moc odmiany będzie doskonała zarówno na łagodny chillout, jak i mocną medytację. Jeżeli szukasz chwili relaksu po ciężkim dniu, Auto Little Monster jest dla Ciebie idealnym wyborem. Ten aromatyczny szczep konopi pozwoli Ci na spokojny i przyjemny relaks oraz harmonię całego ciała.

 

60 Day Grapefruit

Te ziarna konopi to prawdziwa formuła jeden, jeżeli chodzi o czas rozkwitu. Dosłownie w 60 dni pozwala zebrać obfite plony! Połączenie Lowryder #1 x Dinadem #1 x Grapefruit zapewnia silny smak i aromat. Niskie, około 80cm rośliny, produkują około 50-80gr kwiatostanów na sztukę! Najlepiej hodować tę odmianę latem, gdy jest dużo słońca, temperatura powietrza jest wystarczająco dobra, a wilgotność utrzymuje się na dość równym poziomie. Dzięki wakacyjnym temperaturom, roślina szybko kwitnie i produkuje gęste topy. Co ciekawe, nazwa jest jak najbardziej adekwatna do smaku, przypominającego letnie owoce. Efekt spożycia jest rozluźniający i bardzo długotrwały, co zapewnia głęboką relaksację i wyciszenie. Aromatyczne kwiatostany tego gatunku pozwalają poczuć prawdziwy smak tropikalnych wysp oraz egzotycznych wakacji pod palmą.

 

Afghan Kush Ryder

Dzięki temu trafnie skomponowanemu szczepowi możesz zebrać swoje plony w około 70 dni! Mieszanka nasion konopi Afghan Kush x Ruderalis jest niewysoka i odporna na choroby bądź pleśń. To bardzo silna odmiana konopi, która potrafi przynieść naprawdę obfite kwiatostany. Zapewnia ekstremalne przeżycia, pozwalające na podróż do zupełnie innego świata. Odmiana ta pachnie afgańskim hashem, przypominając go do złudzenia. Kush Ryder jest odmianą automatyczną, więc możesz uprawiać ją o każdej porze roku. Dzięki tej możliwości,Twoje rośliny będą przygotowane do kwitnięcia o każdej porze roku, jeżeli zapewnisz im odpowiednie warunki.

 

Auto Blueberry

Auto BlueBerry jest aromatyczną odmianą konopi, dzięki której otrzymasz swoje plony w około 60-70 dni. To hit wśród growerów, będący połączeniem BlueBerry z konopią indyjską. Rośnie w kolorach niebiesko-fioletowych, dostarczając gęste i żywiczne topy, które są bardzo słodkie i aromatyczne. Efekty jej działania trwają nawet kilka godzin i znacznie odprężają całe ciało! Ta odmiana marihuany pozwala na uzyskanie bardzo aromatycznych i wyjątkowo smacznych topów, które przywodzą na myśl słodkie owoce.

 

+ Speed

To połączenie Critical Mass x Sweet Seeds x Speed Devil #2, które uzyskasz już w 50-55 dni! To prawdopodobnie najszybciej kwitnąca odmiana konopi, jaką stworzył człowiek. Ciekawy jest ich słodki i owocowy aromat, posiadający domieszkę sera i drożdży. Jeżeli szukasz wyjątkowo intensywnych doznań w możliwie krótkim czasie, +Speed może okazać się idealny do hodowania!

 

 

Jeżeli poszukujesz odpowiedniej odmiany konopi dla siebie, musisz pamiętać o tym, jakie warunki możesz zapewnić roślinom. Odmiany różnią się od siebie nie tylko czasem kwitnięcia oraz aromatem i zapachem, ale również każda roślina potrzebuje odpowiednich warunków, które w optymalny sposób zapewnią jej wzrost i możliwość stworzenia dorodnych kwiatostanów. A przecież o nie właśnie chodzi. Konopie indyjskie to rośliny, które również wymagają dużo słońca i odpowiednio żyznej gleby. Warunki pogodowe pozwolą Ci na spełnienie większości warunków outdoorowych, ale nie wszystkich, więc zanim zainteresujesz się daną odmianą, zapewnij jej optymalną atmosferę, aby mogła odwdzięczyć Ci się pięknymi kwiatami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl