do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Cannabizz już wkrótce - Pierwsze Targi konopne w Warszawie

Czego możecie spodziewać się w Warszawie 29 września?

Cannabizz to pierwsze Targi Konopne w stolicy Polski. Obecnie będą największą zorganizowaną imprezą Biblioteka mediów tego typu w Polsce. Już 29 września ruszamy do Warszawy, aby w ostatni weekend września pojawić się na tym wspaniałym wydarzeniu. Dlaczego mamy tak ogromną i nieposkromioną ochotę być tam razem z Wami? Ponieważ wierzymy, że Cannabizz Warsaw będzie wydarzeniem, które nie tylko zmieni bieg historii, ale również wpłynie na mentalność Polaków. Ale o tym za chwilę.

Co nas czeka na targach i dlaczego warto się na nie wybrać? Przede wszystkim to największe wydarzenia, ale o tym już wspominaliśmy. Czeka na nas ponad dziesięć tysięcy metrów kwadratowych przyjemności ze świata konopi, a to chyba wystarczający powód, aby być na tej imprezie.

To jednak nie wszystko. Targi w Warszawie to idealna możliwość aby nie tylko przekonać się jak działa branża oraz przyjrzeć się najnowszym technologiom i produktom. Wydarzenie w Warszawie to świetna możliwość poznania osób działających w branży, producentów i klientów biznesowych. W końcu o to przecież również chodzi - aby zrobić dobry biznes!

 

Jakie cuda będziemy mogli zobaczyć na targach?

Przede wszystkim czekają na nas stoiska, na których producenci i dystrybutorzy będą mogli zaprezentować swoje produkty. A więc będziemy mogli przechadzać się między stoiskami, na których obejrzymy nowoczesne akcesoria do uprawy roślin zarówno outdoor jak i indoor. Będziemy mieli okazję przyjrzeć się nieco bliżej systemom oświetlenia roślin, kosmetyków, suplementów czy leków sporządzonych z konopi. Co jeszcze? Oczywiście to, co kręci nas najbardziej czyli nasiona! Targi w Warszawie skupią w swoim wnętrzu najbardziej cenionych producentów, oraz ich wspaniałe nasiona.

My przywiązujemy szczególną uwagę do tego, aby podejrzeć jakie wspaniałości przygotowali dla nas producenci nasion i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli z dumą zaprezentować w naszym sklepie najnowsze produkty. Co jeszcze? z pewnością warto wziąć udział w targach chociażby ze względu na szerokie zastosowanie konopi. Podczas zbliżających się targów zaprezentują się producenci nie tylko nasion, ale również systemów do uprawy roślin, profesjonalnych nawozów, odzieży, kosmetyków, oleju CBD, żywności, napojów, a nawet materiałów budowlanych, wykonanych z konopi.

 

Wolne konopie? Czy to w ogóle możliwe?

Z pewnością każdy kto jest miłośnikiem konopi zadaje sobie pytanie czy w końcu lecznicza marihuana oraz ta używana do celów rozrywkowych, zostanie w końcu zalegalizowana. Prawdopodobnie nie stanie się to wkrótce. Może nie za pół roku, rok czy dwa, ale z pewnością będziemy wspierać wszystkie organizacje aby tak się stało. Zachęcamy więc do wzięcia udziału w targach ponieważ każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną okazję spróbowania wielu z prezentowanych produktów pochodzenia konopnego, jak również w ramach konferencji towarzyszącym Targom w Warszawie, poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi.

Dlaczego to jest takie ważne? Ponieważ postrzeganie konopi w Polsce jest błędne i kojarzy się wyłącznie z narkomanią. A konopie są rośliną o wszechstronnym zastosowaniu. Może być wykorzystywana w różnych dziedzinach przemysłu. Nie tylko w medycynie i przemyśle farmaceutycznym. Okazuje się, że konopie są wspaniałym materiałem do szycia ubrań, tworzenia żywności i napojów, ale również mogą być naprawdę ekologicznym materiałem budowlanym.

Jeżeli nadal nie jesteście przekonani, bądźcie z nami i sprawdźcie jak szerokie zastosowanie jest związane z konopiami. Mamy nadzieję, że wkrótce mentalność Polaków się zmieni i rozpocznie się zupełnie nowy rozdział dla konopi. Startujcie z nami już 29 września i pamiętajcie, że ograniczenia i zakazy są stosowane przez ludzi, którzy czegoś nie rozumieją lub boją się nowych rzeczy w swoim życiu. Jeżeli jesteście ciekawi świata, to przyłączcie się do nas - ludzi wolnych konopi... Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl