do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Cannafest 2019 w Pradze – relacja z wydarzenia

Targi konopne to bardzo ważne wydarzenia, które stawiają sobie za cel popularyzację konopi oraz ukazywanie wielu aspektów ich wykorzystania w medycynie, przemyśle, a także codziennym życiu. Jako firma czynnie zajmująca się tą tematyką od wielu lat, nie mogliśmy nie pojawić się na targach Cannafest, odbywające się u naszych czeskich sąsiadów. Jakie wrażenia pozostają z nami po wizycie na tym wydarzeniu? Opowiadamy!

Czym są targi Cannafest w Pradze?

Międzynarodowe Targi Konopi Indyjskich i Ziół Leczniczych Cannafest to jedne z największych targów konopi na świecie. Tegoroczna impreza była już 10. edycją wydarzenia, odbywającą się w dniach 1-3 listopada u naszych bliskich sąsiadów. Targi odbywały się w hali PVA Expo Prague Letnany, która zrobiła na nas olbrzymie wrażenie. Momentami można było nawet zagubić się w tłumie pomiędzy setkami stoisk marek związanych z tematem konopi. Z naszych obserwacji wynika, że tysiące odwiedzających jedynie udowadnia, że temat konopi jest bardzo istotny dla wielu osób z całego świata.

Stoisko

Wystawcy Cannafest 2019

Spacerując pomiędzy stoiskami wystawców, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na targach obecni byli producenci zajmujący się technologią upraw konopi, oferujący nawozy oraz nasiona wielu gatunków. Ciekawym doświadczeniem było również zobaczenie praktycznych akcesoriów, ułatwiających znacznie pracę przy uprawie. Produkty można było nie tylko zobaczyć, ale również kupić, a targi były dla nas świetną okazją do nawiązania wielu nowych kontaktów, dających świeże spojrzenie na ofertę sklepu GrowSeed.

Duże wrażenie zrobiły na nas także stanowiska z nasionami producentów dostępnych w naszym sklepie. Sporej części naszych Klientów nie musimy przedstawiać szyldów takich jak:

Producenci Ci słyną z wysokiej jakości towarów, a część ich nasion była nagradzana w licznych konkursach za unikatowość na rynku. Spotkanie się z tymi wystawcami było więc dla nas nie tylko czystą przyjemnością oraz możliwością zdobycia nowej wiedzy, ale również sposobnością do rozmów biznesowych.

Oferta wystawców skierowana była jednak nie tylko do firm, ale również do osób prywatnych. Olbrzymią popularnością cieszyły się stoiska oferujące waporyzatory, a także coraz popularniejsze kosmetyki na bazie olejków CBD i naturalnych ekstraktów z konopi. Na wydarzeniu nie mogło także zabraknąć marek odzieżowych, produkujących tkaniny z konopi, a także artystów i instytucji propagujących konopie na prawie całym świecie. Ciekawostką była dla nas jednak możliwość spróbowania przepysznych przekąsek z konopi, które stały się dla nas obowiązkowym punktem programu podczas każdego z trzech dni zwiedzania.

Cannabizz Warsaw 2019 – wkrótce targi w Polsce

W dniach 29 listopada – 1 grudnia 2019 w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO przy ulicy Modlińskej 6D, odbędzie się kolejne wydarzenie dla entuzjastów konopi. Targi Cannabizz Warsaw to impreza, której głównym celem będzie zwiększenie świadomości Polaków wkwestii konopi, a także pokazanie im, że jest to nie tylko używka, ale również bardzo cenna roślina lecznicza, materiał włókienniczy, a nawet budowlany. Nasz sklep GrowSeed będzie jednym z wystawców, dlatego zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego stoiska. Chętnie zaprezentujemy nasz asortyment, a także odpowiemy na wszystkie pytania nurtujące naszych odwiedzających. Do zobaczenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl