do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GrowSeed od dzisiaj nadaje. Piszemy dla Was!

Uruchomiliśmy dla Was bloga, bo GrowSeed.pl to nie tylko sklep internetowy

Jeżeli polubiliście nasz sklep internetowy oraz nasze wspaniałe produkty, z pewnością chcielibyście wiedzieć co ciekawego planujemy dla Was. Prawda? Czekają na Was informacje na temat zbliżających się eventów oraz imprez branżowych. Ale nie tylko. Wiem, że tak samo jak i my uwielbiacie nowe wydarzenia, na których nie tylko zdobywa się kontakty biznesowe, ale również można kupić najwyższej jakości produkty.

GrowSeed Blog stworzony został również w innym celu. Aby informować Was o naszych nowościach oraz zbliżających się promocjach. Zarówno naszych, jak również producentów i kontrahentów. Chcielibyśmy aby nasz sklep dostarczał Wam tyle promocji i ciekawych ofert oraz nowych produktów, ile będzie to możliwe. Każdego dnia staramy się powiększać naszą ofertę, aby produkty, które oferujemy zawsze były konkurencyjne.

Nasz sklep GrowSeed oferuje najwyższej jakości, kolekcjonerskie nasiona konopi licznych odmian. Oferujemy produkty zarówno dla profesjonalistów, jak również osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nasionami.

Pliki (1)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl