do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Promujemy Sweet Seeds - Darmowe nasiona dla zakupów powyżej stówki

W 2017 roku Sweet Seeds zaprezentowało nowe, feminizowane odmiany

 

Dzięki żmudnej i ogromu pracy włożonej w rozwój nasion konopi Sweet Seeds® udało się stworzyć nowe odmiany feminizowanych nasion konopi, które w tym roku ujrzały światło dzienne. Nasiona są indywidualnie dobierane jedno po drugim, a po dokładnej analizie i kontroli pozostają wyłącznie najlepszej jakości nasiona, które przechowywane są w niskiej wilgotności oraz temperaturze. W ten sposób firma zabezpiecza ich zdolność do kiełkowania. To bardzo ważne, aby zapewnić odpowiednim odmianom idealne warunki do późniejszego wykorzystania.

Dodatkowo każde nasiono sprawdzane jest testem kiełkowania z 95% żywotnością. Wysoka jakość oraz wysokowydajna genetya pozwala na stworzenie aromatycznych odmian nasion o wskaźniku feminizacji wynoszącym około 99,9% oraz wskaźniku kiełkowania powyżej 95%. Jest to bardzo ważne dla klientów, dlatego firma zadbała o najlepszą jakość swoich produktów. Pojawienie się wysokiej jakości feminizowanych nasion doprowadziło do rewolucji genetycznej, która głęboko zmieniła świat nasion marihuany.

 

Nasza promocja - sprawdź już dzisiaj bo naprawdę warto! Rozdajemy Sweet Seeds®

 

W naszym sklepie możecie już dzisiaj otrzymać dwa w pełni feminizowane nasiona marki Sweet Seeds podczas zakupów powyżej stówki. Ich odmiany kwitnące automatycznie są jednymi z lepiej ustabilizowanych i każdy kto ich próbuje regularnie wraca po więcej. Dlatego właśnie wiemy, jak ważne jest, aby zorganizować promocję nasion konopi, które lubicie i często kupujecie. Dlatego serdecznie Was zapraszamy do naszego sklepu po naprawdę świetne promocje.

Oczywiście to nie jest jedyna taka promocja w naszym sklepie. Mamy dla Was naprawdę sporo świetnych ofert. Warto więc zaglądać do naszego sklepu i zwrócić uwagę ponieważ każdego dnia pojawiają się nowe oferty promocyjne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl