do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Z cyklu "Kulisy branży" - Barney's Farm - Historia i tradycja

Historia, która rozpoczęła się w górach!

 

Koniec lat osiemdziesiątych. Wysokie śniegi na szczycie Himalajów. Ciężki, zimny śnieg, który niebo wyrzucało garściami. To właśnie w takiej scenerii grupka młodych zapaleńców rozpoczęła przygodę z krzyżowaniem różnorodnych szczepów marihuany. Starannie wyselekcjonowane nasiona z każdego zakątka Azji i Bliskiego Wschodu dały wspaniałe i wyjątkowe zbiory odmian Sativa oraz Indica. Przez ponad 3 lata, grupa śmiałków w górskich warunkach, tworzyło historię firmy, która dziś jest uznawana za jedną z największych producentów w branży.

Jeden z członków tej utalentowanej grupy założył wtedy jedną z najbardziej znanych firm produkujących nasiona marihuany na świecie. To właśnie Barney’s Farm, a człowiek, który ją założył, to Derry. Po okresie udanej uprawy w Azji, Derry wrócił do Amsterdamu w 1992 roku z nowo utworzonymi nasionami marihuany i wziął ster na Barney’s Coffee Shop. Popularność jego szczepów sprawiła, że Barney stał się obowiązkowym miejscem dla zainteresowanych ze wszystkich stron świata.

 

Wyjątkowość i unikalność, które dały sukces marce

 

Wyjątkowość początków firmy takiej jak Barney’s Farm, to tylko jeden z elementów jej już i tak ogromnej popularności. Laureat niezliczonych nagród i niekończącego się pragnienia produkowania nowych i ekscytujących odmian marihuany nie spoczął na laurach. Nic więc dziwnego, że cały czas istnieje międzynarodowy popyt na kreacje Barney’s Farm.

W ciągu ostatniej dekady Barney’s Farm wyprodukowało jedne z najpopularniejszych na świecie odmian marihuany, zdobywając Puchar Cannabis Cup i Indica/Sativa Cups z G13 Haze, Liberty Haze, Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Pineapple Chunk, Tangerine Dream i wiele innych oraz Critical Kush, stając się bestseller w ciągu kilku miesięcy od premiery.

Pomimo prawie trzydziestoletniej historii, popularność farmy Barney’s Farm nigdy nie zmniejszyła się. Nowe szczepy są często uwalniane, dzięki czemu coraz większa publiczność może nadal cieszyć się wysokiej jakości nasionami z firmy, która powstała dosłownie na szczycie góry i od tamtej pory pozostaje wciąż jednym z numerów jeden na świecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl