do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Northern Light Auto - Nasiona marihuany od Royal Queen Seeds - 787

Northern Light AutoRoyal Queen Seeds | GrowSeed.pl, Royal Queen Seeds Nasiona marihuany od
  • promocja
Dostępność: duża ilość nasion
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,18 zł 36,48 zł 29.18
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 786
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 3.47
Producent nasion konopi: Royal Queen Seeds

Opis

nasiona marihuany od Northern Light Auto

Odmiana znana jako Northern Light Automatic jest jedną z najbardziej znanych na świecie odmian konopi. Według legendy Northern Lights była wyłącznie rośliną Indica pochodzącą z Afghanistanu. Jej początki sięgają lat 70tych, gdzie z genetyki afgańskiej została stworzona w USA, skąd nieco później dopiero dotarła do Europy, jej popularność wcale nie wydaje się maleć, wręcz przeciwnie, do dnia dzisiejszego Northern Light Automatic zachwyca swoją jakością kolejne pokolenia hodowców, kolekcjonerów i smakoszy. Na stałe wpisała się ona do kanonu klasyków gatunku. Dzisiaj feminizowana Northern Lights jest wciąż hybrydą z dominacją Indica, ale zawiera dużo cech Sativy, choćby w strukturze liści. Oczywiście, w ciągu kilku ostatnich lat w technice uprawy tej odmiany nastąpiło wiele zmian, sama roślina jednak idealnie znosi próby czasu zachowując ze starych sposobów to co najważniejsze, idealnie łącząc je z nowymi technikami.

Northern Light Automatic od Royal Queen Seeds może być hodowana na różne sposoby, zarówno outdoor, jeśli tylko mieszkamy gdzieś, gdzie możemy zapewnić jej ciepłe klimaty, jak i indoor. Roślina ta cechuje się bardzo szybkim wzrostem i produkcją kwiatów, a zbiorów możemy spodziewać się już nawet po dziewięciu tygodniach od dnia jej zasiania. Northern Light Automatic wyrasta na wysokość do nawet 12cm i jest dosyć szeroka. Jest do specyficzne zachowanie jeśli mowa o automatycznie kwitnących odmianach, jednak może poszczycić się ona dosyć urodzajnymi plonami. Niektóre z roślin w Europie produkując nawet do 200g plonów jeśli są hodowane na zewnątrz, zaś zamknięte wewnątrz rośliny mogą obdarzyć nas około 90 gramami plonów, jeśli tylko odpowiednio o nie zadbamy.

Northern Light Automatic od Royal Queen Seeds nie różni się praktycznie niczym jeśli mowa o smaku, zapachu i działaniu w porównaniu do klasycznej wersji tej rośliny. Słodki smak i zapach oraz naprawdę satysfakcjonujące efekty podczas palenia na stałe zapisują odmianę Northern Light Automatic w ścisłej czołówce konopi. Jeśli więc w naszej kolekcji zabrakło do tej pory nasion odmiany Northern Light Automatic warto zastanowić się nad ich zakupem, z całą pewnością będzie to w pełni wartościowe i poważne uzupełnienie naszych zbiorów o prawdziwie klasyczną dziś pozycję. 

Nasiona marihuany Royal Queen Seeds - Northern Light Automatic - Dane techniczne

THC: 14%
CBD: Low
Plony Indoor: 500 - 550 gr/m2
Plony Outdoor: 170 - 220 gr/plant
Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
Wysokość Outdoor: 130 - 160 cm
Czas Kwitnienia: 5 - 7 tydzień
Miesiąc zbiorów: 9-10 tygodni od sadzonki
Pochodzenia genetyczne: Northern Light x Ruderalis
Typ: Sativa 0% Indica 80% Ruderalis 20%
Działanie: Mózgowy i podnoszący na duchu
Klimat: Ciepły

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Automatyczne
Typ Przewaga Indica
Przeznaczenie Indoor & Outdoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl