do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Super Skunk - Nasiona marihuany od Sensi Seeds - 1114

Dostępność: duża ilość nasion
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 36,00 zł 36.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 1113
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 0
Producent nasion konopi: Sensi Seeds

Opis

nasiona marihuany od Super Skunk

Niegdyś niezwykle odważna próba hybrydy konopi zaowocowała dzisiaj uznawaną i wpisywaną do kanonu klasyków gatunku odmianą o nazwie Super Skunk. To właśnie Super Skunk był jedną z pierwszych, poważniejszych prób stworzenia ulepszonej hybrydy konopi. Aby stworzyć Super Skunk użyto przełomowego i do dziś uznawanego za legandarną odmianę Skunk#1 ze starożytną, naturalnie czystą odmianą konopi. Super Skunk pojawił się w szerszym obiegu w 1990 roku i z miejsca zyskał on szersze uznanie, przychylność krytyków i sympatię użytkowników.

Od początku swojego istnienia zdobywał on wszelkie możliwe najważniejsze nagrody, takie jak chociażby wygrana na uznanym festiwalu Cannabis Cup w kategorii odmian z przewagą cech znanych do tej pory jedynie z Indica. Do dnia dzisiejszego odmiana Super Skunk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, szanowanych oraz co najważniejsze pożądanych odmian konopi na rynku. Jest to odmiana na tyle niezawodna jak i uniwersalna, że od razu zagrzała sobie miejsce w sercach hodowców, krytyków, smakoszy, a także zwykłych konsumentów, którzy choć raz mieli okazję, by spróbować tej odmiany.

Super Skunk polecany jest zarówno doświadczonym hodowcom ze względu na swe oryginalne i niepowtarzalne właściwości, jak i hodowcom, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę w tym fachu. Zwykło się mówić, że często wymaga on więcej doświadczenia od samego palacza, niż od samego hodowcy. Wiąże się to z faktem, iż niezależnie od tego, jaką metodę hodowli wybierzemy, niezależnie więc czy indoor czy może outdoor, Super Skunk zazwyczaj zachwyca hodowców swoimi ogromnymi plonami.

Nasiona konopi Super Skunk od Sensi Seeds

Należy zadbać jedynie o podstawowe warunki hodowli takie jak dosyć ciepły i co najważniejsze suchy klimat, by roślina odwdzięczyła się nam najlepiej jak tylko potrafi. Mimo wielu lat na rynku, z roku na rok Super Skunk cieszy się coraz większą, niesłabnącą od lat popularnością i porywa serca kolejnych to pokoleń, które z miejsca uznają tę odmianę za klasykę gatunku. Dlatego też nasion Super Skunk nie może zabraknąć w żadnej, szanującej się kolekcji. 

Dane techniczne Nasiona marihuany Super Skunk

Rodzaj - nasiona feminizowane
Przeznaczenie - Indoor
Czas kwitnienia - 6-7 tygodni
Geny - 80% Indica (Skunk 1 x Afghani)
Plon w idealnych warunkach - Bardzo duży
Wysokość - Średnie
Opakowanie - 3szt. 5szt. 10szt. 25szt.

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Przewaga Indica
Przeznaczenie Indoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl