do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Spliff Cheese - Nasiona marihuany od SPLIFF SEEDS - 3541

Dostępność: brak towaru
Cena: 96,00 zł 96.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3540
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 0
Producent nasion konopi: SPLIFF SEEDS

Opis

nasiona marihuany od Spliff Cheese

Spliff Cheese Nasiona Feminizowane

60 procentowa Indica. Genotyp: Skunk no.1 x (Afghani x Skunk no.1). Ziemisty, ostry aromat i owocowy posmak w stylu Skunku. Odmiana szybko rosnąca. Niezwykle obfite plony osiągane z twardych pączków. Długotrwałe odurzenie z efektem rozweselającym. Potencjalny poziom THC waha się od średniego do wysokiego.

Każdy kocha Dutch Cheese, więc wybraliśmy specjalnie wyselekcjonowaną odmianę niesławnego English Cheese i skrzyżowaliśmy ją z wyczuwalnie pachnącym ojcem w postaci Skunk no.1 . Wszystko w celu polepszenia zbiorów, z jednoczesną próbą utrzymania tego unikalnego smaku i zapachu. Spędziliśmy kilka lat na jej hodowli i stabilizowaniu. To właśnie dlatego wypuszczamy nową odmianę Cheese dopiero teraz. Wyniki są wysoce zadowalające. Stabilna hybryda, która rośnie szybko hodowana w pomieszczeniach, w czasie od 7 do 8 tygodni. Hodowana na zewnątrz, do zbiorów gotowa będzie w listopadzie. Dzięki jej dominującym korzeniom afgańskim, jest to typowa odmiana Indica.

Zbiory przy hodowli na zewnątrz wynoszą 300-400 gramów na roślinę, a w przypadku hodowli w pomieszczeniach, jest to wartość 400-500 gram na metr kwadratowy. Jej znakiem rozpoznawczym są twarde jak skała pączki. Jest to mała, jednak bardzo krzewista. Dobra do SOG, lecz należy pamiętać o pozostawieniu odstępów pomiędzy poszczególnymi roślinami. Lepsze będą większe ilości rozgałęzień jednej rośliny. Wysokość przy hodowli w pomieszczeniach waha się od 0.60 cm do 1.10 m. Na zewnątrz osiągać może wielkości nawet do 2 metrów. Jest doskonała przy hodowli hydroponicznej, dzięki czemu zakwitnie już po 7 tygodniach. Spliff Cheese powinien być lekko nawożony, jednak zbyt dużo odżywek spowoduje zły rozwój rośliny, a jej liście zmienią kolor na żółty.

Cheese posiada długotrwały efekt odurzający z doskonałym efektem rozweselania. Ma ostry ziemisty zapach w stylu Skunk ,jak również smakuje słodko, w stylu Kush. Wartości lecznicze : leczy lęki, artretyzm, fibromialgię, bezsenność, migreny, MS, PMS/PMDD, bole mięśniowe i bole połączeń mięśniowych

Genotyp: 60% Indica, 40% Sativa
Krzyż: Skunk #1 x (Afghani x Skunk #1)
Kwitnienie indoor: 7-9 tyg.
Plon indoor:  400-500 gr/m²
Wysokość indoor: 60-110cm
Okres zbiorów outdoor: październik / listopad
Plon outdoor: 300-400g / roślinę
Wysokość outdoor: 2+m

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Przewaga Indica
Przeznaczenie Indoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl