do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Thai Chi - Nasiona marihuany od ACE Seeds - 3390

Dostępność: duża ilość nasion
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 64,00 zł 64.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3389
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 0
Producent nasion konopi: ACE Seeds

Opis

nasiona marihuany od Thai Chi

Thai Chi to nowa hybryda sativa / indica o doskonałej azjatyckiej równowadze genetycznej. Jest to bezpośrednie skrzyżowanie nowej czystej tajskiej sativy z północno-zachodniej prowincji Chiang Mai i naszej elity Kali China 4. generacji.

Nareszcie możesz cieszyć się z tej hybrydy najlepszych legendarnych tajskich sativ (ekstremalny wigor, silne rozgałęzienie, pierwszorzędna psychoaktywność euforyczna, wysoka odporność na grzyby), w umiarkowanym okresie kwitnienia, a nawet na szerokościach geograficznych daleko od równika gdzie kwitnienie może mieć miejsce z zimnem i deszczem.

Kali China to idealny szczep dla tego azjatyckiego małżeństwa. Wprowadzenie genetyki Kali China do hybrydy sprzyjało przystosowaniu dzikiej tajskiej genetyki do uprawy w pomieszczeniach, drastycznie skracając kwitnienie do 10-11 tygodni, zwiększając gęstość kwiatów i produkcję żywicy, przyczyniając się do jej bardziej wyrafinowanego profilu terpenowego i zaokrąglania efekt z jego zaletami i najlepszymi azjatyckimi cechami sativy.

Wpływ piękna Kali China jest również widoczny, ponieważ w tej hybrydzie można znaleźć piękny wyraz „Red Thai”. Bardzo estetyczne rośliny w rozkwicie, które w wielu przypadkach wykazują piękne czerwonawe kolory w całej roślinie, dojrzewające w niskich temperaturach z prawie czarnym wyglądem.

Autentyczna hybryda F1 z doskonałym wigorem tropikalnej sativy. Gdy Thai Chi uprawia się w pomieszczeniach na małych przestrzeniach, plon jest umiarkowany, ale na zewnątrz, z większą przestrzenią i dłuższymi etapami wzrostu może potencjalnie produkować ogromne plony.

Tajskie fenole mają aromat naturalnego kadzidła i utwardzonego drewna, które zachwycą miłośników sativa ze starej szkoły. Wyrażenia o silniejszym wpływie Kali China mają bardziej złożony owocowy profil terpenowy.

Jego działanie ma doskonałe właściwości poprawiające nastrój: sativa: czyste, mózgowe, aktywne, towarzyskie i pozytywne, bez wywoływania paranoi i nerwowości.
Doskonały do medytacji, ponieważ zapewnia zrównoważoną i oświeconą introspekcję.

Feminizowane
Typ: 70 % sativa / 30 % indica
Genetyka: Kali China x Thai Chiang Mai
Okres kwitnienia indoor: 10-11 tygodni
Zbiory outdoor: koniec października
Wydajność indoor - średnio-wysoka
THC: 16%
CBD: <0,1%

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Przewaga Sativa
Przeznaczenie Indoor & Outdoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl