do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

GRATISY

 

Zoom Zamaldelica x Kali China ACE Seeds Zamaldelica x Kali China ACE Seeds Zamaldelica x Kali China ACE Seeds Zamaldelica x Kali China ACE Seeds Zamaldelica x Kali China - Nasiona marihuany od ACE Seeds - 3392

Dostępność: duża ilość nasion
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 47,00 zł 47.00
Ilość opakowań sztuk
Nasiona marihuany od dodaj do przechowalni
Kod produktu: 3391
Ocena: Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5
Producent nasion konopi: ACE Seeds

Opis

nasiona marihuany od Zoom Zamaldelica x Kali China ACE Seeds Zamaldelica x Kali China ACE Seeds Zamaldelica x Kali China ACE Seeds Zamaldelica x Kali China ACE Seeds Zamaldelica x Kali China

Zamaldelica x Kali China to jedna z najlepszych i najbardziej kompletnych hybryd sativa / indica, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Super hybryda nowej generacji, która gromadzi niezliczone cechy w jednym zakładzie.

Jest to owoc bezpośredniego skrzyżowania naszej matki Zamaldelica elíte, sativy o wielkiej reputacji, która w ostatnich latach jest uważana za jedną z najlepszych czystych sativ na świecie, i naszej elity Kali China 4. generacji, naszej najbardziej wyrafinowanej stabilizowanej hybrydy indica, który szybko zyskuje zwolenników dzięki jakości żywic, efektów i profilom terpenowym oraz egzotycznemu i stylizowanemu wyrazowi roślin haszyszowych.

Zamaldelica x Kali China ma bardzo wyrafinowane zachowanie rośliny haszyszowej Kali China: kompaktowe, łatwe w zarządzaniu i bardzo łatwe w uprawie rośliny, zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz, z bardzo niewielkim czasem rozkwitania i szybkim kwitnieniem. Z nutą sativa, która zapewnia większą siłę i doskonałe rozgałęzienie.

Jego piękne i stylizowane kwiaty średniej wielkości są bardzo gęste i żywiczne, tworząc potężny, elegancki i wyrafinowany efekt sativa / indica o doskonałej jakości, długotrwały i bez sufitu, z jednym z najbardziej złożonych i intensywnych profili terpenowych w naszym katalogu.

Polyhybrid o złożonym podłożu genetycznym, który obejmuje 4 sativy o niewiarygodnej reputacji i jakości (Zamal, Malawi, Thai i stara Kali Mist) i naszą egzotyczną chińską Yunnan indica. Zamaldelica x Kali China to nowy zenit w hodowli naszych najnowszych hybryd, podnoszący nasze najlepsze odmiany do jeszcze wyższego poziomu wyrafinowania i jakości.

Feminizowane
Rodzaj - 
Indoor / outdoor
Genotyp - 60 % sativa / 40 % indica
Geny - Zamaldelica x Kali China
Czas kwitnienia - 8-10 tygodni
Plon - średnio-duży
THC - 21%

!UWAGA! NASIONA PRZEZNACZONE TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH! UPRAWA KONOPI W POLSCE JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY TYLKO DLA CELÓW EDUKACYJNYCH !UWAGA!

Dane techniczne

Rodzaje nasion Nasiona Pełnosezonowe
Typ Przewaga Sativa
Przeznaczenie Indoor & Outdoor

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl