do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Spray do nosa z marihuaną lekarstwem na padaczkę u dzieci

Czy można zapobiec padaczce w ciągu 20 sekund? Tak! To możliwe!

 

Padaczka u dzieci to choroba, która nie jest ani przyjemna, ani lekka. Jest jednak lek w postaci sprayu do nosa zawierający ekstrakt z konopi indyjskich. Jest to produkt oferowany chorym na lekooporną padaczkę. Produkt dumnie nazywany “Cannatol Rescue Spray” ma za zadanie przerywać napad padaczkowy dosłownie do 20 sekund od pojawienia się pierwszych objawów.

Jak się okazało rodziny dzieci, które otrzymały ten niesamowity preparat opisują działanie tego produktu jako wyjątkowe i zadziwiające. Filmy dokumentujące działanie sprayu Cannatol znajdują się w sieci oczywiście, ale już dzisiaj możecie przeczytać u nas na blogu co to za lek i dlaczego jego działanie jest tak niezwykłe.

 

Sprawdzony spray do nosa na padaczkę dla dzieci

 

Produkt Cannatol Rescue Spray został w pełni opracowany przez jednego człowieka – Jasona Crawforda. Prowadząc swoje niezwykłe badania nad stworzeniem wyjątkowego preparatu oraz jego składu, testował w swoim laboratorium różnorodne nośniki dla kannabinoidów (czyli substancji aktywnych zawartych w marihuanie). Poszukiwał skutecznego sposobu na ich błyskawiczne wchłanianie oraz jak najszybsze działanie na organizm człowieka. Wiadomo bowiem, że padaczka jest chorobą, która uderza niespodziewanie, jest nieokiełznana i bardzo dynamiczna. Dlatego właśnie potrzebny był lek, którego działanie będzie praktycznie natychmiast niwelowało pojawienie się objawów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy udało mu się stworzyć wyjątkowy lek, a swoim doświadczeniem podzielił się w programie Bena Swann w Truth in Media. Przedstawił w nim materiały filmowe, które z aprobatą pokazały działanie leku. Wszystkie przypadki osób cierpiących na padaczkę, ukazane na filmach nie odpowiadały na dostępne, tradycyjne leczenie przeciwpadaczkowe. Na video było widać dokładnie, w jaki sposób dzieci podczas napadu padaczki gran mal po podaniu sprayu do nosa w przeciągu dosłownie kilkunastu sekund przestawały drgać, a cały napad padaczkowy został przerwany praktycznie natychmiast.

Jak wynika z badań użycie i stosowanie Cannabolu nie wpływa negatywnie na organizm człowieka, jak ma to w przypadku stosowania innych lub też tradycyjnych leków przeciw epilepsji. I oczywiście działa znacznie szybciej i efektywniej.

 

Canatol Rescue Sprey – skuteczność i bezpieczeństwo

 

Pisaliśmy, że spray Cannatol Rescue działa cuda, jednak nie jest dostępny ogólnie. Jak sam twórca wspomina można go wyłącznie kupić w stanie Colorado w USA, gdzie marihuana jest legalna i nie ma problemu z prawem. Obecnie opracowuje się kolejne spraye o podobnym lub identycznym działaniu. Firma skupia się również na tworzeniu nie tylko nad sprayem dla dzieci, ale również nad sprayami do nosa, jak również specjalnym produktem, dzięki któremu osoby cierpiące z powodu wyjątkowo silnego bólu lub stwardnienia rozsianego (SM) będą mogły ulżyć sobie w cierpieniu.. Dystrybucja została powierzona australijskiej firmie MCG Pharmaceuticals, współpracującej z naukowcami z Izraela.

Medyczna forma marihuany jest wielką nadzieją nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych cierpiących na lekooporną wersję padaczki, której lekarze nie są w stanie leczyć w konwencjonalny sposób. W Polsce obecnie dostępne są wyłącznie ekstrakty zawierające CBD. Sprzedawane są w postaci pasty lub olejków. Dzięki tego typu terapii liczba napadów padaczkowych u dzieci może zmniejszyć się średnio o połowę, a u niektórych dzieci może wywołać całkowitą wolność od objawów choroby padaczkowej.

Przeciwdziałanie kolejnym napadom jest bardzo ważne – w każdym z nich obumierają kolejne komórki nerwowe, dlatego dzieci nie mogą się rozwijać tak, jak ich rówieśnicy. Ponadto długo trwający napad może okazać się śmiertelny. Dla niektórych dzieci z padaczką sprej do nosa z marihuaną „Cannatol Rescue Spray” rzeczywiście może oznaczać ratunek.

 


 Przeczytaj także:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl